O nas

O nas

W 2008 roku  zdecydowaliśmy się na komercjalizację naszych usług. Weszliśmy na lubelski rynek ze świadomością doskonałej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb.  Obecnie serwisujemy szeroki wachlarz marek samochodów, a także motocykli. Nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt pozwala nam sprawne naprawy i trafne diagnozy - co znacznie skraca czas naprawy.  Prowadzimy naprawy główne, remonty oraz naprawy bieżące. W tym naprawy zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, wymiana rozrządów... Poznaj nas osobiście, a przekonasz się, że wysoki poziom usług nie oznacza wysokich cen. Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy. Mamy na koncie wiele innowacyjnych rozwiązań pozwalających na optymalizację kosztów napraw. 

Mariusz (Mario)

Mariusz (Mario)

WŁAŚCICIEL
Mariusz od lat 90. zafascynowany jest motoryzacją. Młodzieńcza ciekawość zawsze prowadziła go do warsztatu.  Jego pasja i głód wiedzy skierowały go w progi Politechniki Lubelskiej, której stał się absolwentem z tytułem inżyniera.
Zapalony motocyklista. Doskonale znający budowę pojazdów i zasady mechaniki – to on buduje firmę i zawsze dba by na warsztacie był  nowoczesny sprzęt.
Maciek

Maciek

Mechanik
Maciek związany jest z firmą od 2009 roku, w tym czasie zdobył doświadczenie pozwalające na powierzenie mu nawet najtrudniejszych napraw!  To młody i zdolny adept sztuki warsztatowej. Jego entuzjazm i zaangażowanie podsycane jest przez motoryzacyjną pasję.